Windows Phone için Facebook

Windows Phone için facebook indir
Tüm Cihazlara Facebook indir

Sosyal medya platformları milyonlarca insanın kullandığı iletişim araçları olmaktadır. Bu sebeple de sadece sitelerde olması gelişen teknolojimiz ile mümkün değildir. Akıllı telefonlar ve tabletlerde de bu uygulamalar kullanılmaktadır. Sosyal medya platformları içerisinde en çok kullanılanı ve tercih edileni de Facebook olmaktadır. Sitesinin yanında uygulamaları da indirilmektedir. Ancak akıllı telefonlar ve tabletler birçok farklı işletim sistemi kullanmaktadır. En çok kullanılan işletim sistemi android olsa da Windows işletim sistemi ile çalışan birçok telefonda bulunmaktadır. Bu telefonlar için de Facebook uygulaması kullanmak mümkün olmaktadır. Sitemizden ücretsiz olarak ve kolay bir şekilde yukarıda mavi butonda ” Windows phone için facebook indir” bağlantısından indirilebilmektedir. Bu sayede Windows işletim sisteminin kullanıldığı Windows Phone içinde Facebook uygulaması çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygulama internet üzerinden Facebook sitesine bağlanarak bilgelere ulaşmakta ve akıllı telefondan görüntülenmesini ve hesabın yönetilmesini sağlamaktadır.

Oldukça kolay ve pratik bir şekilde indirilerek kurulacak uygulama ile Windows işletim sisteminin kullanıldığı akıllı telefonlarda Facebook hesaplarının kullanılması mümkün dür. Çalıştırıldığında istenirse mevcut hesapların açılması veya yeni bir hesabın oluşturulmasıda çok kolaydır. Bunun sonunda hesaba giriş yapılarak tüm özellikleri ile kullanımıda mümkündür. Bunun yanında hesaba gelen bildirimler telefon tarafından sizlere iletilmektedir. Yeni haber akışı ve yorumlar olduğunda telefon bildirim yaparak sizlere uyarmaktadır.

windows-phone-icin-facebook-indir

Posted in Facebook

2 comments on “Windows Phone için Facebook
  1. Zeynep Ok dedi ki:

    Abone olmak istiyorum , yardımcı olurmusunuz?

    • admin dedi ki:

      Zeynep hanım merhaba. öncelikli işlemtim sisteminize uyumlu facebook sürümünü indiriniz ve kurun , sonra uygulamayı açın hesap aç seçeneği ile size sorulan bilgileri doldurun, bu bilgiler ad soyad , doğum tarihi ve mail adresi gibi bilgilerdir, üyeliğiniz hemen başlayacak ve arkadaşlarınızı ekleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*