Tarayıcısız, Facebook

Facebook Pro sizin favori sosyal ağınızı tarayıcı olmadan kullanmanıza imkan veren sadefonksiyonlu bir uygulamadır. Kurulum gerektirme ve opsiyonlar yoktur.

Facebook’un tamamı bir uygulamada

Facebook Pro’yu çalıştırdıktan sonra, uygulama sizin Facebook anasayfanızı hemen yükleyecektir. Sadece beklediğiniz kullanıcı deneyimleri: sayfanıza erişebilir ve duvarınızdaki yazıları okuyabilirsiniz, özel mesaj gönderebilirsiniz, durumunuzu güncelleyebilirsiniz ve diğer Facebook fonksiyonları arasında hesap ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Maalesef bu program özel ayarları ya da sosyal ağ kullanılabilirliğini arttıran herhangi bir yeni özellik içermez.

Görev çubuğunda bir simge

Bir uygulama gibi, Facebook Pro için simge Windows görev çubuğuna iğnelidir. Bunun anlamı klasik tarayıcın açık değilse bile kolaylıkla Facebook’a giriş yapabilirsin.

Buna hiç gerek yok

Eğer Facebook’un her zaman yanında ve görev çubuğundan kolayca erişilebilir olmasını istiyorsan, o zaman Facebook Pro senin programın.

Maalesef, burada ünlü olmak için büyük iddialar yoktur: bu yazılım sadece sosyal ağı çalıştıran ve başka bir şey yapmayan bir penceredir. Bununla birlikte sınırlı bir uygulama için çok fazla olarak; test sırasında kaynakların çoğunu kullanır RAM’in yaklaşık 130MB’lik kısmını meşgul eder.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Araç çubuğuna atla