Facebook Messenger indir

Android için Facebook Messenger indir

iOS için Facebook Messenger indir

Windows için Facebook Messenger indir
Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu birçok yenilik ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda çıkartılan ve şuanda milyonlarca kişi tarafından kullanılan Messengeruygulaması da bunlardan bir tanesi. Bu uygulama sayesinde artık tabletlerde ve mobil cihazlarda Facebook hesabınıza giriş yapmak zorunda kalmadan arkadaşlarınız ile mesajlaşabiliyor ve onlara ses dosyaları gönderebiliyorsunuz. Ayrıca bunların dışında bu uygulama üzerinden yine arkadaşlarınıza çeşitli dosyalar göndermenizde mümkün. Bu nedenle de Facebook Messenger uygulaması günümüzde 2 milyarı aşkın kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Sizde bu uygulamayı kullanarak Facebook üzerinden rahat bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Facebook Messenger indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz.
Facebook Messenger uygulaması kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Uygulama ücretsiz olmasına karşına kullanıcılarına onlarca farklı özellik sunmayı başarıyor. Bunlardan en önemlisi ise artık Facebook hesabınıza giriş yapmak zorunda kalmadan Facebook’ta bulunan arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden mesajlaşabilecek olmanızdır. Son yapılan güncellemeler ile beraber Android, iOS ve Windows Phone kullanıcıları tarafından kullanılabilen bu uygulama size hem mesaj atma hem de dosya gönderme şansı tanıyor. Bu sayede tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde bu uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Tüm Marka model ve işletim sistemlerinde messenger uygulaması
Facebook Messenger uygulamasının özellikleri sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Bunun dışında daha onlarca farklı özellik kullanıcılara sunulmuş durumda. Özelliklede kullanıcıların daha rahat mesajlaşabilmesi için Messenger uygulaması artık Android, Windows Phone ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar tarafından destekleniyor. Cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun bu işletim sistemlerine sahip bir cihaza sahipseniz sizde Messenger uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra uygulama için gelecek olan yeni özellikleri de yine ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Araç çubuğuna atla