Facebook Lite İndir

Kullanıcı sayısı artık milyarlarla ifade edilen sosyal ağlar arasında en yüksek popülerliğe sahip olan Facebook ( Facebook yükle ) kullanıcıların en iyi şekilde iletişim sağlayabilmesi ve Facebook’un özelliklerini kullanarak eğlenceli vakitler geçirebilmesini sağlamak amacı ile pek çok yenilik yapmaktadır. Artık akıllı telefonlar aracılığı ile en rahat şekilde hem uygulama içinde gezebilme anlamında hem de mesajlaşma özelliği ile ön plana çıkan Facebook bugüne kadar kendi adıyla yayınlanmış programda sorunsuz şekilde kullanılıyordu. Ancak sınırlı internet paketi sahipleri ve düşük özellikli ve internet paketi az olan telefonlara sahip olan kişiler için Facebook’a girebilmek neredeyse eziyet haline de gelebiliyordu. Facebook lite uygulaması ile tüm bu sorunların da önüne geçilerek kullanıcıların en iyi deneyimi yaşaması sağlanıyor. Sitemizde bulunan indir butonlarına basarak uygulamayı çok kolay bir şekilde herhangi bir problem yaşamadan indirebilir, kısa süren kurulum aşamalarının ardından siz de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Facebook Lite İndir

Facebook lite nedir?

Facebook lite öncelikle kapladığı yer açısından telefonunuzun hafızası içinde küçük bir yer kaplamaktadır. Bu sayede diğer dosyalarınıza daha çok yer ayırabilirsiniz. Fakat bu dosya paylaşımları için bir olumsuzluk taşımamakta aksine kullanıcılar için avantajlı bir özellik olmaktadır. Fotoğraflarınızı kendi profillerinize yüklerken çok rahat ve hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook’un kendi uygulamasında arkadaşlarınızın profillerini incelediğiniz veya kendinizin düzenlemeler yaptığı tüm uygulamalarda telefonunuzun internetin de gitmektedir. Facebook lite ile en az veri kullanımı ile Facebook içindeki tüm özelliklerden de yararlanabilirsiniz Genellikle en düşük özellik olarak 3G internetle uyum içerisinde çalışabilen Facebook uygulamalarının yanında Facebook lite’da 2G bağlantısı ile dahi dilediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Birkaç arkadaşınızı bir grup altında buluşturup onlar arasında da konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile arkadaşlarınız sizin hakkınızda yorumlar yaptığında anında telefonunuzda bildirimler alabilirsiniz. Kendiniz de arkadaşlarınızla ilgili beğen butonlarına basarak onların fotoğraflarını beğenebilir ve yorum özelliği ile söylemek istediklerinizi açıkça belirtebilirsiniz.

facebook-lite-indir

Posted in Facebook

7 comments on “Facebook Lite İndir
 1. adem dedi ki:

  benim adıma bir çok hesap açmışlar benim çocuklarım nasıl silerim

  • admin dedi ki:

   Şifrelerini biliyorsanız Facebook hesap kapatma bağlantısına tıklayarak hesapları kapabilirsiniz. Şifrelerini bilmiyorsanız , şifremi unuttum kısmından , mail adresinize yeni şifre talebi bulunuarak şifrelerini değişitirip hesapları öyle kapabilirsiniz.

 2. SALİH KONUK dedi ki:

  Merhaba facebook’ta biri beni arakdaş olarak eklendiğin ve ben isteği sildiğimde yani reddediğimde bu karşı tarafa bildiriliyormu?

  • admin dedi ki:

   Merhaba öncelikle sitemizi tercih ettiğniz için teşekkür ederiz. Böyle bir durumda karşı tarafa hiç bir belirti gösterilmiyor.

 3. dilek dedi ki:

  facebook ‘u indiremiyorum yardımcı olurmusunuz.

  • admin dedi ki:

   Bulunduğunuz sayfadan facebook lite sürümünü yani basit arayüzlü az data harcayan sürümünü indirebilirsiniz. Normal sürümü üst menüden veya facebook indir linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

 4. Muhsin dedi ki:

  Evet indirdim , gerçekten telefonum kasmadan facebook’ta dolaşabiliyorum. Bunu yapana teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*