Facebook indir iOS ( iPhone & iPad )

Facebook uygulaması arkadaşlarınız ile daha kolay sohbet etmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle sohbet için özel bir Messenger programının olması sayesinde size gelen mesajları anında görebileceksiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızla daha önce yapmış olduğunuz sohbetlere de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. hemen Messenger indir

iOS ( iPhone & iPad ) için Facebook indir
Tüm Cihazlara Facebook indir
Facebook ile Hayatımıza giren kolaylıklar.

İnternet teknolojisinin ciddi anlamda bir gelişme sağlaması sayesinde özellikle iletişim alanında yepyeni seçenekler karşımıza çıkmaya başladı. Sevdiklerimizle iletişim kurabilmek, internetin sağladığı gelişme sayesinde belki de hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık anında mesajlaşma imkanı, görüntülü bir şekilde ücretsiz görüşme seçeneği gibi birçok farklı yöntem ile sevdiklerimizle iletişim kurmak çok kolay. Özellikle Facebook gibi sosyal medya platformları bu iletişim kolaylığını bizlere sunmaları açısından günlük yaşamımızın ciddi anlamda birer parçası haline geldiler. İlk çıktığı ve popüler olmaya başladığı dönemlerde sadece web sürümü olan Facebook’un artık akıllı cep telefonu ve tabletlerin de kullanımının giderek popülerleşmesi ile mobil sürümü de mevcut. Böylece bilgisayara ulaşamadığımız her yerde mobil cihazlarımızla Facebook’a ulaşmaya devam edebiliyor, sosyal medya ile bağlantımızı koparmadan da günlük yaşamımızı sürdürebiliyoruz.

Facebook Mobil Uygulamasını Nasıl Yüklerim?

Facebook mobil uygulaması, farklı işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için ayrı ayrı kurulması gereken bir uygulama ve İOS işletim sistemi kullanılan iPhone ve iPad’ler için özel bir Facebook uygulaması var. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilen facebook uygulaması ile iOS işletim sistemini kullanarak sosyal medyaya bağlanabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz olan uygulamayı saniyeler sayfanın üstündeki mavi butona tıklamak,

Facebook Nasıl Kurulur?

Uygulamanın kurulumunu gerçekleştirmek ve mail adresiniz ile şifrenizi sisteme girerek Facebook’u mobil cihazlarınızda da aktif hale getirebilirsiniz. Mail adresinizi ve şifrenizi sisteme bir kez girmeniz yeterli. Mobil uygulamalarda daha sonraki girişlerinizde, siz çıkış yapmadığınız takdirde sistem otomatik olarak açılacaktır. Facebook mobil kurulumunu gerçekleştirerek sisteme giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza arkadaşlarınızın paylaşımları görebildiğiniz ana sayfanız gelecektir. Dilerseniz buradan arkadaşlarınızın paylaşımlarını inceleyebilir, paylaşımları beğenebilir ya da atlarına yorum bırakabilirsiniz. Aynı zamanda siz de beğendiğiniz bağlantıları, video ve resimleri de Facebook uygulaması ile arkadaşlarınızla paylaşabilir, onların beğenilerini sistemde görebilir ve paylaşımlarınıza bıraktıkları yorumları okuyarak dilerseniz cevap yazabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın profillerini uygulamayı kullanarak inceleyebilir, duvarlarında paylaşımda bulunabilir ya da özel mesaj atabilirsiniz. Özel mesajlaşma esnasında ifadeleri kullanarak mesajlaşmanızı daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Posted in Facebook

2 comments on “Facebook indir iOS ( iPhone & iPad )
  1. Asta dedi ki:

    Facebook son yıllarda birçok kişi tarafından kullanıldığı için kimi zaman günün çoğunda Facebook sayfamız açık kalabiliyor. İnternet tarayıcınızın sürekli olarak açık kalması ve aynı zamanda Facebook ile beraber diğer sayfaları da açmanız internetinizin yavaşlamasına ve bilgisayarınızın kasmasına neden olabiliyor. Facebook indir uygulaması sayesinde bu tarz kasma ve yavaşlamaların önüne geçmiş olacaksınız.

  2. Huseyinakin dedi ki:

    iphone 5s için facebook uygulamasını buradan yükledim teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*