Facebook indir iOS

iOS ( iPhone & iPad ) için Facebook İndir
Facebook ile hayatımıza giren kolaylıklar.
İnternet teknolojisinin ciddi anlamda bir gelişme sağlaması sayesinde özellikle iletişim alanında yepyeni seçenekler karşımıza çıkmaya başladı. Sevdiklerimizle iletişim kurabilmek, internetin sağladığı gelişme sayesinde belki de hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık anında mesajlaşma imkanı, görüntülü bir şekilde ücretsiz görüşme seçeneği gibi birçok farklı yöntem ile sevdiklerimizle iletişim kurmak çok kolay. Özellikle Facebook gibi sosyal medya platformları bu iletişim kolaylığını bizlere sunmaları açısından günlük yaşamımızın ciddi anlamda birer parçası haline geldiler.

Facebook mobil uygulamasını nasıl Yüklerim?

Facebook mobil uygulaması, farklı işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için ayrı ayrı kurulması gereken bir uygulama ve iOS işletim sistemi kullanılan iPhone ve iPadler için özel Facebook uygulaması sayfanın üstündeki mavi butondan hemen indirip kurabilirsiniz.
Uygulamanın kurulumunu gerçekleştirmek ve mail adresiniz ile şifrenizi sisteme girerek Facebook’u mobil cihazlarınızda da aktif hale getirebilirsiniz. Mail adresinizi ve şifrenizi sisteme bir kez girmeniz yeterli. Mobil uygulamalarda daha sonraki girişlerinizde, siz çıkış yapmadığınız takdirde sistem otomatik olarak açılacaktır. Facebook mobil kurulumunu gerçekleştirerek sisteme giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza arkadaşlarınızın paylaşımları görebildiğiniz ana sayfanız gelecektir. Dilerseniz buradan arkadaşlarınızın paylaşımlarını inceleyebilir, paylaşımları beğenebilir ya da atlarına yorum bırakabilirsiniz. Aynı zamanda siz de beğendiğiniz bağlantıları, video ve resimleri de Facebook uygulaması ile arkadaşlarınızla paylaşabilir, onların beğenilerini sistemde görebilir ve paylaşımlarınıza bıraktıkları yorumları okuyarak dilerseniz cevap yazabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızın profillerini uygulamayı kullanarak inceleyebilir, duvarlarında paylaşımda bulunabilir ya da özel mesaj atabilirsiniz. Özel mesajlaşma esnasında ifadeleri kullanarak mesajlaşmanızı daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

 


2 comments on “Facebook indir iOS
  1. Nevin gürsel dedi ki:

    Slm 2ay oldu hesabım giremiyorum e-mailim alta yaziyorum size defalarca tüm resmî bilgilerim yoladım ama ayni hesabım kapalı görünmüyor fakat giremiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Araç çubuğuna atla