Android için Facebook indir

Android için Facebook indir
Facebook Android Uygulaması ile Her Yerden Bağlanın günümüzün en aktif olarak kullanılan ve dünya çapında milyonlarla kişiyi birbirine bağlayan bir sosyal medya platformu olan Facebook, artık mobil uygulaması sayesinde akıllı cep telefonu , tabletlerde ve akıllı saatlerdede kullanılabiliyor. Böylece sokakta, okulda, işyerinde, cafede kısacası Facebook web sürümünü kullanma imkanınız olmayan birçok yerde de arkadaşlarınızla iletişim kurmaya, sevdiğiniz bağlantıları ve resimleri onlarla paylaşmaya devam edebileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için ücretsiz bir şekilde mobil cihazınıza indirebilir ve kısa sürede kurulumunu gerçekleştirerek, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın önemli özelliklerinden bir diğeri de daha basit bir ara yüze sahip olmasıdır. Ulaşmak istediğiniz kısımları bulmakta zorlanıyorsanız Facebook uygulamasını size sunduğu ara yüze bir göz atmalısınız. Bu ara yüzün tamamen basitleştirilmiş olması sayesinde artık tek bir tık ile istediğiniz sayfaya kolayca ulaşmanız mümkün.

Facebook Nasıl kuruldu? – Kısaca Facebook’un hikayesi
Facebook ilk olarak 2006 yılında global olarak kullanıma açılan Facebook, ilk olarak sadece Harvard öğrencileri arasında kullanılan bir platformdu. Zaman içerisinde gelişimini sürdürerek sadece mail adresi ve şifre ile farklı ülkelerde bulunan kullanıcıların da üye olabilmesine olanak sağlayan Facebook, hızlı bir şekilde popüler olmayı başardı. Sosyal medya platformunun bu kadar popüler olması, tabii ki akıllı cep telefonu ve tabletlerin de piyasaya çıkması ile Facebook uygulamasının tasarlanması ihtiyacını doğurdu.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*