Facebook indir Android

Uygulamanın önemli özelliklerinden bir diğeri de daha basit bir ara yüze sahip olmasıdır. Ulaşmak istediğiniz kısımları bulmakta zorlanıyorsanız Facebook uygulamasını size sunduğu ara yüze bir göz atmalısınız. Bu ara yüzün tamamen basitleştirilmiş olması sayesinde artık tek bir tık ile istediğiniz sayfaya kolayca ulaşmanız mümkün.

Android için Facebook indir
Tüm Cihazlara Facebook indirFacebook’a Android Uygulaması ile Her Yerden Bağlanın günümüzün en aktif olarak kullanılan ve dünya çapında milyonlarla kişiyi birbirine bağlayan bir sosyal medya platformu olan Facebook, artık mobil uygulaması sayesinde akıllı cep telefonu ve tabletlerde de kullanılabiliyor. Böylece sokakta, okulda, işyerinde, cafede kısacası Facebook web sürümünü kullanma imkanınız olmayan birçok yerde de arkadaşlarınızla iletişim kurmaya, sevdiğiniz bağlantıları ve resimleri onlarla paylaşmaya devam edebileceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için ücretsiz bir şekilde indirilebilen sayfanın üstünde bulunan facebook android indir seçeneğinden faydalanmak. Uygulamayı saniyeler içerisinde mobil cihazınıza indirebilir ve kısa sürede kurulumunu gerçekleştirerek, anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Nasıl kuruldu?

Facebook ilk olarak 2006 yılında global olarak kullanıma açılan Facebook, ilk olarak sadece Harvard öğrencileri arasında kullanılan bir platformdu. Zaman içerisinde gelişimini sürdürerek sadece mail adresi ve şifre ile farklı ülkelerde bulunan kullanıcıların da üye olabilmesine olanak sağlayan Facebook, hızlı bir şekilde popüler olmayı başardı. Sosyal medya platformunun bu kadar popüler olması, tabii ki akıllı cep telefonu ve tabletlerin de piyasaya çıkması ile Facebook uygulamasının tasarlanması ihtiyacını doğurdu. Günümüzde ise artık neredeyse herkesin bir akıllı cep telefonu ya da tableti var.

Kişisel Kullanıcı Hesapları Üzerine 

Kişisel alanda Facebook kullanan kullanıcılarının en sık sordukları soru Facebook hesabım nasıl kapatılır? Sorusudur. Bu sorunun Cevabı için Facebook hesap silme bağlantısına tıklayın.

facebook-indir-android

Posted in Facebook

6 comments on “Facebook indir Android
 1. Lakshmi dedi ki:

  Facebook uygulaması aynı zamanda Facebook sayfasında bulduğunuz her türlü özelliği size sunmayı başarıyor. Arkadaşlarınızla sohbet edebilir, videolar izleyebilir, yazılar yazabilir ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabilir, oyun oynayabilir ve aklınıza gelebilecek diğer her şeyi yapabilirsiniz. Yani Facebook uygulaması ile Facebook’a internet üzerinden girdiğinizde yapabildiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Gelişmiş ara yüzü sayesinde de sayfalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanız mümkün.

 2. hasan dedi ki:

  Facebook indirmesını istiyorum

 3. elif dedi ki:

  Facebook uygulaması istiyorum lütfen

 4. zekeriya dedi ki:

  facebook uygulamasını herkes severek kullanıyor. etrafımda facebook’u olmayan yok.

 5. revan dedi ki:

  Allah butun muslumanlari qorusun.AMIN.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*