Android için Facebook indir

Android için Facebook indir
Facebook Android Uygulaması ile Her Yerden Bağlanın günümüzün en aktif olarak kullanılan ve dünya çapında milyonlarla kişiyi birbirine bağlayan bir sosyal medya platformu olan Facebook, artık mobil uygulaması sayesinde akıllı cep telefonu , tabletlerde ve akıllı saatlerdede kullanılabiliyor. Böylece sokakta, okulda, işyerinde, cafede kısacası Facebook web sürümünü kullanma imkanınız olmayan birçok yerde de arkadaşlarınızla iletişim kurmaya, sevdiğiniz bağlantıları ve resimleri onlarla paylaşmaya devam edebileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için ücretsiz bir şekilde mobil cihazınıza indirebilirsiniz ve kısa sürede kurulumunu gerçekleştirerek, anında kullanmaya başlayabilirsiniz genel özelliklerini basit şekilde anlayabilirsiniz.
Uygulamanın önemli özelliklerinden bir diğeri de daha basit bir ara yüze sahip olmasıdır. Ulaşmak istediğiniz kısımları bulmakta zorlanıyorsanız Facebook uygulamasını size sunduğu ara yüze bir göz atmalısınız. Bu ara yüzün tamamen basitleştirilmiş olması sayesinde artık tek bir tık ile istediğiniz sayfaya kolayca ulaşmanız mümkün.

Facebook Nasıl kuruldu? – Kısaca Facebook’un hikayesi
Facebook ilk olarak 2006 yılında global olarak kullanıma açılan Facebook, ilk olarak sadece Harvard öğrencileri arasında kullanılan bir platformdu. Zaman içerisinde gelişimini sürdürerek sadece mail adresi ve şifre ile farklı ülkelerde bulunan kullanıcıların da üye olabilmesine olanak sağlayan Facebook, hızlı bir şekilde popüler olmayı başardı. Sosyal medya platformunun bu kadar popüler olması, tabii ki akıllı cep telefonu ve tabletlerin de piyasaya çıkması ile Facebook uygulamasının tasarlanması ihtiyacını doğurdu.

 

Android için Facebook Sayfa Yöneticisi

 

Sosyal ağ da dünya lideri olan facebook, dünya çapında sahip olduğu kitleye sunmuş olduğu Sayfa Yöneticisi uygulaması ile facebook kullanıcılarının, her zaman yeni fikirlerle yanlarında olduklarını çok güzel bir şekilde belirtiyorlar.

Uygulama, facebook şirketi tarafından dünyaya sunulmuştur. Uygulamaya yapılmış olan en son güncelleme 9 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Bu uygulamanın sahip olduğu toplam kapasite yükleme yapılacak olan cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Uygulamanın sürümü de yükleme yapılan cihaza göre değişkenlik göstermektedir.

Sayfa Yöneticisi uygulaması, yüklenecek olan cihazdan herhangi bir sürüm gereksinimi duymamaktadır. Bunun sebebi ise uygulamanın sahip olacağı toplam boyut ve mevcut sürümü yükleme yapılacak olan cihazın sürümüne göre belirlenmesidir.
Facebook ta sayfa sahibi olan kişilerin, sahip olduğu sayfalarına daha hızlı ulaşıp, daha hızlı düzenleyerek yüksek kitlelere ulaşmalarını sağlamaktadır. Facebook’ ta sahip olunan sayfalarla alakalı önemli işlemler yapmak istenildiği zaman, normal şartlarda bu facebook üzerinden olur ve bazen yapılması istenilen işlemi gerçekleştirme esnasında sıkıntılar, karmaşıklar yaşanabiliyor. Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu büyük katkılardan birisi de, kullanıcıyı gereksiz işlemlerden uzaklaştırıp sadece sahibi olduğu sayfaya odaklıyor ve gereken işlemleri çok rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkânını kullanıcıya sunuyor. Cihazlarında bu uygulamayı edinen kişiler, facebook üzerinden sahip olduğu sayfalara, istenildiği şekilde gerekli tüm işlemleri uygulayabilir. Sahip olunan sayfanın bilgileri güncellenip, istenildiği takdir de yeni bir sayfa açılabilir. Sayfada ki anlık meydana gelen hareketler hakkında bilgiler alabilirsiniz bu uygulama sayesinde. En son olan istatistiklerinizi görüp, kontrollerinizi yapabilirsiniz. Sayfanızda ki özel mesajları anında görüp hızlı bir şekilde yanıtlayabilirsiniz.

Facebook sosyal ağını, kullanan kişiler arasında en çokta çeşitli kategorilerde sayfa açıp ve sayfasına birçok kişinin katılıp, aktif bir şekilde onlarla ilgilenmek isteyen kişiler için inanılmaz derecede vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Uygulamanın, özellikle de kullanıcılarına sunmuş olduğu kolay ve hoş ara yüzü sayesinde, uygulamayı kullanan kişileri kendisine çok rahat bir şekilde bağlayabiliyor ve bu uygulama artık kullanıcının favorileri arasına giriyor. Facebook sayfalarıyla sürekli ilişki içerisinde olan kişilerin kesinlikle kullanması gereken bir uygulamadır.


One comment on “Android için Facebook indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Araç çubuğuna atla